Header Image

Robert Motyka i Michał Paszczyk (z kabaretu Paranienormalni)

Prowadzenie oraz część artystyczna

 

Robert Motyka – człowiek o barwie głosu, która zmiękcza każde kolana i spojrzenie, które elektryzuje. Zrozumie to każda kobieta, do której kiedykolwiek powiedział sakramentalne: „Zapraszam Panią na scenę”.  Zanim rozpoczął przygodę z grupą Paranienormalni, skończył technikum weterynarii, pracował w klubie jazzowym jako DJ, budził słuchaczy na antenie radia Roxy FM, gdzie był gospodarzem porannego programu. Motyk to perfekcjonista, który zawsze trzyma rękę na pulsie.

Michał Paszczyk – wykształcony aktor i zapalonym reżyserem kina akcji. Przez kilka lat był DJ-em wrocławskiej rozgłośni Radia Eska. Michał jest nie do przegadania w postaci dziadka. Panowie prezentując paranienormalni humor zarażają publiczność nawet z najdalszych rzędów.

Robert Motyka i Michał Paszczyk (z kabaretu Paranienormalni) zaprezentują m.in. paranienormalny humor w skeczach, których nie widzieliście nigdzie i nigdy wcześniej.

Artystów zobaczymy  m.in.: w skeczu komedii pomyłek mającej miejsce w kinie, oraz skecz integracyjny, angażujący publiczność.